Urodziny w wersji ekstra – Internetowy magazyn literacki Bookiecik Extra (Numer 1 / Wiosna 2017)

Zaczęło się niepozornie, trochę od niechcenia, trochę tak jak w tekście Agnieszki Osieckiej:

To był maj, pachniała Saska Kępa
szalonym, zielonym bzem…

A ja – jak zawsze odrobinie chaotycznie, wówczas jeszcze bez sprecyzowanej wizji, z jednej strony zupełnie odurzona intensywnym zapachem bzowego bukietu, z drugiej wspaniałą kompozycją słów Historii pszczół Mai Lunde postanowiłam to zrobić – rozsiewać literackie inspiracje. Pachnący książkowo-kwiatowy bukiet z marszu nasunął mi nazwę. Zdjęcie zrobiło się samo. Tekst powstał mimochodem. Tak powstał Bookiecik.

Minęło 365 dni. 110 recenzji i prawie 800 Waszych komentarzy. Serce rośnie. Po drobnych perturbacjach blog zmienił miejsce zamieszkania, a ja znalazłam swoje miejsce w wirtualnym świecie. Bookiecik nie jest wyłącznie kobiecą fanaberią, zachcianką; to sposób na życie, styl bycia oraz źródło niekończących się inspiracji. To ja, cała ja, w miejscu, które pozwala mi być sobą. Jedną z nich jest:

Bookiecik Extra – autorski magazyn pełen literackich smaczków.

Zrodził się z czystej pasji i chęci podzielenia się z Wami światem, w którym żyję.

Zanim zdmuchnę pierwszą świeczkę i poczęstuję Was urodzinowym tortem, serdecznie zapraszam do lektury pierwszego numeru. Mam nadzieję, że miło Was zaskoczy i z jeszcze większą chęcią będziecie tutaj zaglądać.

bookiecik_extra

Zapisz

Postawisz mi kawę?
32 komentarzy
9 Osób lubi to
Poprzedni wpis: Teatr nieprzyzwoitości – „Teatr Sabata”, Philip RothNastępny wpis: MIĘDZY WENUS A MARSEM, Misja #1: John Steinbeck

Zobacz także

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

O mnie

Z wykształcenia romanistka. Z zamiłowania czytelniczka. Pełna skrajności. Z jednej strony pielęgnująca w sobie ciekawość i wrażliwość dziecka, z drugiej krytycznie patrząca na świat.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Odwiedź mnie na

Bookiecik na YouTube

Najnowsze wpisy
Kalendarz
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
Najbardziej popularne
Najczęściej komentowane
Patroni
Archiwum